Wera 060045 Šroubovací bit 1/4 Hex PZ 3 x 110 mm, typ 855/4 Z PZ na křížové šrouby Pozidri

Neohodnoceno
Značka: Wera
Kvalitní prodloužené šroubovací bity WERA na šrouby Pozidriv Kvalitní bity Torsion jsou bity Z s torzní zónou, do které je při zátěžových špičkách odvedena kinetická energie Díky tomu výrazné prodloužení životnosti produktu Houževnaté provedení, pro univerzální použití Připojovací rozměr šestihranu 1/4" (řada připojení Wera 4), vhodný pro držáky podle DIN ISO 1173-F 6,3 Použití: Křížové šrouby Pozidriv® Bity TZ zpravidla představují bity k univerzálnímu použití při šroubování Houževnaté bity Wera brání předčasnému prasknutí hrotu funkčního profilu
Dostupnost Víc než 2 týdny
Můžeme doručit do:
13.1.2025
Možnosti doručení
Kód: W05060045001
153 Kč 126 Kč bez DPH
Wera 060045 Šroubovací bit 1/4 Hex PZ 3 x 110 mm, typ 855/4 Z PZ na křížové šrouby Pozidri
Neohodnoceno
Značka: Wera

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Bity a nástavce, Wera
Značka: Wera

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Wera, původem z německého města Wuppertalu, se zabývá již více než 80 let vývojem, výrobou a odbytem utahovacího nářadí. Historie dceřiné firmy Wera Werk s.r.o. se datuje do roku 1995, kdy byl na zelené louce v Bystřici nad Pernštejnem postaven první výrobní závod v České Republice. 

Jsme jedničkou na trhu utahovacího nářadí, investujeme do moderních výrobních technologií. Klademe důraz na výzkum a vývoj, mezi naše patentové úspěchy patří například ergonomická držadla šroubováků, torzní bity s ochranou proti poškození strojů nebo měkké zóny držadel pro zvýšení přenosu krouticího momentu. Kvalita je u nás na prvním místě, jde však ruku v ruce s designem, který tvoří náš životní styl.

Máme rozsáhlý sortiment, více než 3000 druhů nářadí si oblíbili zákazníci z celého světa. Vyrábíme šroubováky, úhlové klíče, bity (nástavce k vrtačkám), jejich držáky, kompaktní sady utahovacího nářadí, ráčny a sady, očkoploché ráčnové klíče.

File:Wera Tools logo.svg - Wikipedia